Aktualności

Skrócone wyniki XVIII Biegów Ulicznych „Mazury Cud Natury”

📁 Aktualność 🕔02.Maj 2014
Skrócone wyniki XVIII Biegów Ulicznych „Mazury Cud Natury”

Poniżej prezentujemy skrócone wyniki biegów dla dzieci i młodzieży, rozegranych w dniu dzisiejszym. Pełną listę z wynikami wrzucimy niebawem 🙂

Kategoria – chłopcy r. 2009 i młodsi:

1. Igor Mańkowski (Olsztyn)

2. Dominik Narewski (Tygrysek)

3. Szymon Tomkowicz (Kubuś Puchatek)

4. Jakub Gąsiorowski (Kubuś Puchatek)

5. Krystian Gaiński (Miś Uszatek)

6. Igor Hnat (Kubuś Puchatek)

Kategoria – dziewczęta rocznik 2009 i młodsze:

1. Ingrid Hintz ( Kubuś Puchatek)

2. Jagoda Wiśniewska (Krasnal-Olsztyn)

3. Hanna Sauter (Kubuś Puchatek)

4. Weronika Derewecka (Kubuś Puchatek)

5. Amelia Misztal (Perły)

6. Maja Kniaź (Tygrysek)

Kategoria – chłopcy r. 2008:

1. Oliwier Siwek (Kubuś Puchatek)

2. Ryszard Kempa (Kubuś Puchatek)

3. Wiktor Pietrasz (Przedszkole nr 2)

4. Konrad Magdziarz

5. Karol Sztuk (SP Perły)

6. Karol Jedynasty (Olsztyn)

Kategoria dziewczęta r. 2008:

1. Lena Naruszko (Przedszkole Elbląg)

2. Lena Predko (Katolische Kindergarten)

3. KLaudia Butrym (Kubuś Puchatek)

4. Oliwia Zmitrowicz (SP2 Węgorzewo „0”)

5. Maja Krupka (Kubuś Puchatek)

6. Aleksandra Wałach (Kubuś Puchatek)

Kategoria chłopcy r. 2007:

1. Łukasz Wróblewski (Kubuś Puchatek)

2. Szymon Olechniowicz (SP1)

3. Wiktor Mróz (Kubuś Puchatek)

4. Kacper Kopcych (SP Perły)

5. Arkadiusz Staniszewski (Kubuś Puchatek

6. Michał Bagiński (SP2)

Kategoria – dziewczęta r. 2007:

1. Dominika Plust (SP1 Węgorzewo)

2. Dominika Urbanowicz (SP Perły)

3. Magdalena Margiewicz (SP Perły)

4. Marta Gaińska (SP1 Węgorzewo)

5. Kamila Świerzbin (SP Banie Mazurskie)

6. Oliwia Drozd (Przedszkole Misia Uszatka)

Kategoria – chłopcy r. 2006:

1. Konrad Siwek (SP2)

2. Daniel Baran (SP2)

3. Łukasz Kukułka (SP2)

4. Cezary Jędrzejewski (SP2)

5. Patryk Wielgus (LA OSiR Gołdap)

6. Oliwier Mart (SP2)

Kategoria – dziewczęta r. 2006:

1. Maja Skupień (SP1 Węgorzewo)

2. Ola Faber (SP1 Węgorzewo)

3. Aniela Banach (SP! Węgorzewo)

4. Jagoda Piskorz (SP2 Węgorzewo)

5. Ania Haratym (SP Kurta Obitza)

6. Weronika Hartwig (SP2 Węgorzewo)

Kategoria chłopca r. 2005:

1. Kacper Witkowski (SP2 Węgorzewo)

2. Aleksy Dowejko (SP Sobiechy)

3. Emil Obara

Iwo Januszkiewicz (obaj LA OSiR Gołdap)

4. Piotr Mnich (SP2 Węgorzewo)

5. Patryk Sereda (SP2 Węgorzewo)

6. Kacper Narewski (SP2 Węgorzewo)

Kategoria – dziewczęta r. 2005:

1. Zofia Klimaszewska (SP2 Węgorzewo)

2. Emilia Wałach (SP1 Węgorzewo)

3. Sylwia Paluszkiewicz (SP Perły)

4 .Zuzanna Wojciechowska (SP2 Węgorzewo)

5. Karolina Tkacz ( SP Węgielsztyn)

6. Julia Słomka (SP Perły)

Kategoria – chłopcy r. 2004:

1. Mateusz Kukułka (SP2 Węgorzewo)

2. Michał Urbanowicz (SP2 Węgorzewo)

3. Patryk Galiniewski (SP2 Węgorzewo/ Vęgoria)

4. Cezary Baran (SP1 Węgorzewo)

5. Michał Popławski (SP1 Węgorzewo)

6. Norbert Hłoszek (SP Kruszewiec)

Kategoria – dziewczęta r. 2004:

1. Wiktoria Daniłowicz (SP Perły)

2. Ewa Supińska (SP2 Węgorzewo)

3. Michalina Parat (LA OSiR Gołdap)

4. Klaudia Adamczuk (SP Perły)

5. Majka Kondraciuk (LA OSiR Gołdap)

6. Katarzyna Doktór (SP2 Węgorzewo)

Kategoria – chłopcy r. 2003:

1. Kacper Taudul (LA OSiR Gołdap)

2. Paweł Mielniczek (SP1 Węgorzewo)

3. Fabian Zwierzykowski (SP2 Węgorzewo)

4. Jakub Apanowicz (SP1 Elbląg)

5. Kacper Brodowski (SP2 Węgorzewo)

6. Błażej Hruszka (SP1 Węgorzewo)

Kategoria – dziewczęta r. 2003:

1. Oliwia Kowalewska (SP2 Węgorzewo)

2. Kinga Junko (SP2 Węgorzewo)

3. Iwona Derek (SP Perły)

4. Kornelia Trościanko (SP1 Węgorzewo)

5. Urszula Pińczak (SP Banie Mazurskie)

6. Gabriela Królak (SP Perły)

Kategoria – chłopcy r. 2002:

1. Łukasz Kopcych (SP Banie Mazurskie)

2. Jakub Świerzbin (SP Banie Mazurskie)

3. Krystian Radzewicz (SP2 Węgorzewo)

4. Tymoteusz Jachimiak (SP2 Węgorzewo)

5. Artur Makowski (SP1 Węgorzewo)

6. Rafał Świtulski (SP1 Węgorzewo)

Kategoria – dziewczęta r. 2002

1. Jagoda Balewicz (UKS Koszałek Opałek)

2. Klaudia Czerwińska (SP Bohaterów Września)

3. Maja Sawicz (SP1 Węgorzewo)

4. Oliwia Dowejko (SP Sobiechy)

5. Zuzanna Jusis (SP2 Węgorzewo)

6. Julia Koprowska (SP7 Legionowo)

Kategoria – chłopcy r. 2001:

1. Kamil Ślifirski (SP1 Węgorzewo)

2. Maciej Pawlukiewicz („Gol” Giżycko)

3. Patryk SKrzypek (ZS Pozezdrze)

4. Krystian Denes (SP Perły)

5. Marcin Jaros (ZS Radzieje)

6. Szymon Jurek (SP Perły)

Kategoria – dziewczęta r. 2001:

1. Weronika Dziodkowska (LA OSiR Gołdap)

2. Katarzyna Łąk0 (SP1 Węgorzewo)

3. Julia Leszczyńska (LA OSiR Gołdap)

4. Kamila Pińczak (SP Banie Mazurskie)

5. Kamila Helolt (SP2 Węgorzewo)

6. Nina Woynarowska (SP1 Węgorzewo)

Kategoria – chłopcy r. 1998-2000:

1. Albert Wronowski (Gim. Banie Mazurskie)

2. Konrad Poreda (LA OSiR Gołdap)

3. Konrad Balcerzak (Gim. Węgorzewo)

4. Patryk Jankowski (Gim. Węgorzewo)

5. Szymon Jóźwiak (Gim. Węgorzewo)

6. Eryk Szwedowicz (Gim. Węgorzewo)

Kategoria – dziewczęta r. 1998-2000:

1. Katarzyna Kozakiewicz (UKS Koszałek Opałek)

2. Maria Hałabuda (Gim. Banie Mazurskie)

3. Aleksandra Kuć (Gim. Węgorzewo)

4. Klaudia Jadeszko (Gim. Węgorzewo)

5. Karolina Ciężar (Gim. Banie Mazurskie)

6. Aleksandra Wojtczuk (Gim. Węgorzewo)

Kategoria – chłopcy r. 1994-1997:

1. Adam Drabyk (ZSMS Olsztyn)

2. Paweł Kurkowski (LA OSiR Gołdap)

3. Piotr Tyski (LO Węgorzewo)

4. Bartek Basara (ZSZ Węgorzewo)

5. Paweł Hryszko (U.M. Białystok)

6. Maciej Dobrowolski (LO Węgorzewo)

Kategoria – dziewczęta r. 1994-1997

1. Maria Wojda (LA OSiR Gołdap)

2. Agata Steczkowska (LA OSIR Gołdap)

3. Magdalena Kowalik (LO Węgorzewo)

4. Weronika Skrypoczko

5. Justyna Kłaczkowska (ZSZ Węgorzewo)

6. Marta Wierzchowska (SGM w Warszawie)

 

 

Udostępnij tę informację znajomym