Aktualności

Skrócone wyniki XIX Biegów Ulicznych „Mazury Cud Natury”

📁 Aktualność 🕔02.Maj 2015
Skrócone wyniki XIX Biegów Ulicznych „Mazury Cud Natury”

Poniżej prezentujemy skrócone wyniki biegów dla dzieci i młodzieży, rozegranych w dniu dzisiejszym. Pełną listę z wynikami wrzucimy niebawem 🙂

 

 

 

Kategoria – dziewcząt r. 1995/98 – 1300 m

I Miejsce – Korotko Agata

II Miejsce – Kozakiewicz Katarzyna

III Miejsce – Lacka Magdalena

 

Kategoria – chłopców r. 1995/98 – 1300 m

I Miejsce – Kurkowski Paweł

II Miejsce – Barszczewski Tomasz

III Miejsce – Tyski Piotr

 

Kategoria – dziewcząt r. 1999/2001 – 1300 m

I Miejsce – Dziatkowska Weronika

II Miejsce – Leszczyńska Julia

III Miejsce – Siekiewicz Weronika

 

Kategoria – chłopców r. 1999/2001 – 1300 m

I Miejsce – Poreda Konrad

II Miejsce – Suchy Jacek

III Miejsce – Wronowski Albert

 

Kategoria – dziewcząt r. 2002 – 650 m

I Miejsce – Król Aleksandra

II Miejsce – Figura Alicja

III Miejsce – Garwacka Wiktoria

 

Kategoria – chłopców r. 2002 – 650 m

I Miejsce – Makowski Artur

II Miejsce – Przyborowski Marcin

III Miejsce – Ickowski Tomasz

 

Kategoria – dziewcząt r.2003 – 650 m

I Miejsce – Kułakowska Monika

II Miejsce – Malijonis Edyta

III Miejsce – Denes Iwona

 

Kategoria – chłopców r. 2003 – 650 m

I Miejsce – Taudul Kacper

II Miejsce – Aranowicz Jakub

III Miejsce – Hruszka Błażej

 

Kategoria – dziewcząt r. 2004 – 500 m

I Miejsce – Woźniak Paulina

II Miejsce – Daniłowicz Wiktoria

III Miejsce – Supińska Ewa

 

Kategoria – chłopców r. 2004 – 500 m

I Miejsce – Kukułka Mateusz

II Miejsce – Moskal Daniel

III Miejsce – Galiniewski Patryk

 

Kategoria – dziewcząt r. 2005 – 500 m

I Miejsce – Stodolska Wiktoria

II Miejsce – Klimaszewska Zofia

III Miejsce – Wysocka Małgorzata

IV Miejsce – Pieńuk Weronika

V Miejsce – Krupińska Magdalena

VI Miejsce – Wałach Emila

 

Kategoria – chłopców r. 2005 – 500 m

I Miejsce – Obara Emil

II Miejsce – Kodeniec Maciej

III Miejsce – Kucharzewski Szymon

IV Miejsce – Sereda Patryk

V Miejsce – Mnich Piotr

VI Miejsce – Kijewski Michał

 

Kategoria – dziewcząt r. 2006 – 250 m

I Miejsce – Skupień Maja

II Miejsce – Faber Ola

III Miejsce – Piskorz Jagoda

IV Miejsce – Wierzchowska Hania

V Miejsce – Hartwig Weronika

VI Miejsce – Paszło Zuzanna

 

Kategoria – chłopców r. 2006 – 250 m

I Miejsce – Jędrzejewski Czarek

II Miejsce – Krupa Aleksy

III Miejsce – Siwek Konrad

IV Miejsce –  Kukułka Łukasz

V Miejsce – Baran Daniel

VI Miejsce – Matwiejczyk Michał

 

Kategoria – dziewcząt r. 2007 – 250 m

I Miejsce –Jlkowska Agata

II Miejsce – Plust Dominika

III Miejsce – Margiewicz Magdalena

IV Miejsce – Predko Roksana

V Miejsce – Olejnik Maja

VI Miejsce – Drozd Oliwia

 

Kategoria – chłopców r. 2007 – 250 m

I Miejsce – Mróz Wiktor

II Miejsce – Kopczch Kacper

III Miejsce –Olechinowicz Szymon

IV Miejsce – Dados Antoś

V Miejsce – Wróblewski Łukasz

VI Miejsce – Balewicz Antoni

 

W rocznikach 2008,2009,2010 i młodsi  dzieci  nie były klasyfikowane  

 

Kategoria – dziewcząt r. 2008 – 250 m

Rostecka Natalia (Węgorzewo)

Smigielska Aleksandra

Kurzela Maja (Kubuś Puchatek)

Lewa Naniszko (Węgorzewo)

Szczygło Nikola (SP Radzieje)

Małach Aleksandra (SP2 Węgorzewo)

Polonis Amelia (Puchatek)

Furtak Zuzanna (Stulichy)

Trzaska Lena (Węgorzewo)

Folur Karolina (Węgorzewo)

Gajda Wiktoria (SP Radzieje)

Krupińska Urszula

Bukowska Lena (Giżycko)

Koperek Maelia (SP1 Węgorzewo)

Barańska Zuzanna (Puchatek)

Zmitrzowicz Oliwia (SP2 Węgorzewo)

Barczak Natalia (SP2 Węgorzewo)

Sroka Wiktoria (Puchatek)

Wiśniewska Zuzanna (Węgorzewo)

Jdkowska Marlena (Węgorzewo)

Dudzińska Daria (Pozezdrze)

Słoboda Selena (Węgorzewo)

Turek Kikola (SP1 Węgorzewo)

Kurpiewska Nikola

Milewska Milena (SP Perły)

Surowiec Milena (Puchatek)

Krupa Maja (SP1 Węgorzewo)

Graboś Maria (SP1 Węgorzewo)

Kuprewicz Karina (Karate Kyokushin)

Nodoba Julia  (SP2 Węgorzewo)

Łukaszewicz Jola (Węgorzewo)

Kutnik Amelia (Uszatek)

Kowalik Adrianna (SP1 Węgorzewo)

Balsewicz Jula (SP2 Węgorzewo)

 

Kategoria – chłopców r. 2008 – 250 m

Siwek Oliwier (Węgorzewo)

Cok Michał (Węgorzewo)

Zadroga Oliwier (Kolno)

Jedynasty Karol (Olsztyn)

Kluz Igor (Stulichy)

Kempa Ryszard (Węgorzewo)

Zebrowski Maciej (Węgorzewo)

Kukuła Remigiusz (Węgorzewo)

Kalich Maciej (Węgorzewo)

Głowacki Patryk (SP Perły)

Bratkowski Igor (Sztynort)

Kamizelich Janusz (Trygort)

Hiszpański Dominik (SP2 Przedszkole)

Stawiański Wojciech (Pozezdrze)

Nazarowicz Hubert  (SP 1 Węgorzewo)

Rawinis Bartosz (SP1 Węgorzewo)

Szarmacher Olaf (Węgorzewo)

Jedynasty Bartosz (Miś Uszatek)

Krawczyk Maciej (Węgorzewo)

Bejnar Ignacy (Miś Uszatek)

Kowalik Benedykt  (Węgorzewo)

Lipski Michał (SP1 Węgorzewo)

Kujawski Maciej (SP1 Węgorzewo)

Styrańczak Wiktor (Bartoszyce)

Szypułka Piotr (Kalskie Nowiny)

Korbus Natan (Miś Uszatek)

Pietrasz Wiktor (SP2 Węgorzewo)

Kamiński Jakub (SP2 Węgorzewo)

Wiński Mateusz (Radzieje)

Tomczak Mominik (Orzysz)

Stankiewicz Michał  (Węgorzewo)

Meszko Piotr (Węgorzewo)

Kluz Łukasz (Węgorzewo)

Perfikowski Bartosz (Czerwony Dwór)

Kominowski Robert (Węgorzewo)

Wyka Maciej (Węgorzewo)

Nadoba Michał (Stulichy)

Myka Oliwier (Węgorzewo)

Szymański Krystian (Maćki)

Ważelik Kacper (Węgorzewo)

Oryinak Patryk (Węgorzewo)

Piotrowski Igor (Węgorzewo)

Erbetowski Michał (Miś Uszatek)

 

Kategoria – dziewcząt r. 2009 – 100 m

Saufer Hania (Puchatek)

Kniaź Maja(Trygort)

Hintz Ingrid (Puchatek)

Pijarska Martyna (Trygort)

Heil Wiktoria (Puchatek)

Goleń Alicja  (Węgorzewo)

Dubicka-Cierwak Roksana (SP2 Węgorzewo)

Czuczko Oksana (Trygort)

Grzebieniak Klaudia (Białystok)

Terefeńko Wiktoria (Trygort)

Otterska Wiktoria (Węgorzewo)

Wierzbich Zuzanna (SP2 Węgorzewo)

Olszewska Maria (Giżycko)

Witkowska Lidia (Kętrzyn)

Rybczyńska Zuzanna (Puchatek)

Dreksler  Marika (SP Perły)

Kmicik Alicja (Węgorzewo)

Dimitrow Natalia (Warszawa)

Culepa Magdalena (Puchatek)

Derewiecka Weronika (Puchatek)

Hincza Hanna (SP Perły)

Kisielewska Klaudia (Węgorzewo)

Mudryj  Julia (Węgorzewo)

Minkac Amelia (SP Perły)

Kunap Dorota (SP Radzieje)

Jakubczyk Gabriela (Puchatek)

Kulesza Julia (Puchatek)

Stokoska Wiktoria (Warszawa)

Galiniewska Wiktoria (Węgorzewo)

Gadomska Karolina (Węgorzewo)

Malinowska  Niiwa (Puchatek)

 

Kategoria – chłopców r. 2009 – 100 m

Bondziul  Bartosz (Giżycko)

Narewski Dominik  (Węgorzewo)

Krupicki Kamil (Kubuś Puchatek)

Wierzbicki Wojciech (Miś Uszatek)

Komorowski Łukasz (SP Perły)

Malewicz Oliwier (Węgorzewo)

Demski Antoni (Kubuś Puchatek)

Latosiński Radosław (Miś Uszatek)

Gajda Jakub (Kubuś Puchatek)

Tykus Bartosz (Kubuś Puchatek)

Kiełbasa Hubert (Węgorzewo)

Wincza Dominik (SP Perły)

Niedziółka Mieszko (Kubuś Puchatek)

Sznem Szymon (Prynowo)

Rudziński Damian (Miś Uszatek)

Iwanowski Oskar (Trygort)

Hruszka Bartek (Kolonia Rybacka)

Król Maciej (SP1 Będzin)

Hnat Igor (Węgorzewo)

Narejko Tymon (Węgorzewo)

Jarnoluk Jakub (Węgorzewo)

Reszuta Dominika (SP Perły)

Barszcz Oskar (Kubuś Puchatek)

Kopciński Jakub (Kubuś Puchatek)

Koian Aleksander (Węgorzewo)

Wentych Wojciech

Michalczewski Maciej

Cierkowski Julian  (Miś Uszatek)

Bartyniak Mateusz (Węgorzewo)

Gąsioroeski  Jakub

Karczmarz Maksymilian (Radzieje)

Wojgianica Maciej (Kubuś Puchatek)

Foba Patryk (Janówek)

Tomkowicz Szymon (Kubuś Puchatek)

Pietruszka Igor (Miś Uszatek)

Ciołek Filip (SP1)

Polonis Jakub (SP Perły)

Kraśniewski Krzysztof (Matyski)

Wutke Jakub (Sztynort Mały)

Klamperd Konrad  (SP2)

Kraśniewski Grzegorz (Matyski)

Sienkiewicz Oliwier  (Kubuś Puchatek)

Stańko Maciek (Węgorzewo)

Serkis Marek (SP2)

Pasztor Rafał ( przedszkole Jstes)

Milinkiewicz Nikodem (Miś Uszatek)

Orluk Rafał  (Węgorzewo)

 

Kategoria – dziewcząt r. 2010 i młodsi – 100 m

Hrudeń  Daria (Puchatek)

Dudek Kamila (Węgorzewo)

Rogala Milena  (SP 2)

Jerominow Maja  (Puchatek)

Stykowska Zosia (Akademia Malucha)

Cok Malwina (Węgorzewo)

Nowoszewska Olga  (Gdańsk)

Zborowska Kornelia (Węgorzewo)

Biela Venessa („Jesteś”)

Kisielewska Barbara  (Węgorzewo)

Jurgielewicz Julia (Węgorzewo)

Siniuk Judyta (Węgorzewo)

Mikołajewicz Aleksandra  (Węgorzewo)

Gołębiewska Wiktoria  (Puchatek)

Zając Lena (Węgorzewo)

Wiertel Marcelina (Węgorzewo)

Antos Kornela (Gdańsk)

Barbara Kęmpa (Puchatek)

Kulesza Wiktoria (Puchatek)

Kuprewicz Martyna  (Karate)

Marzecka Maja (SP1)

Kozak Aleksandra  (Giżycko)

Sulewska Oliwia (Uszatek)

Czerniewicz Łucja  („Jesteś”)

Abramowicz Julia  (Węgorzewo)

Miszkiel Wiktoria (Puchatek)

Tumowska Lena (Węgorzewo)

Kuleszo Oliwia  (Puchatek)

Kołowajtis Maria (Puchatek)

Drzał Maja (Kolonia Rybacka)

Kupińska  Danuta (Przedszkole nr. 14)

Szewczyk Julia (Akademia Małolata)

Dominowska Marlena (Uszatek)

Siekacz Lena (Węgorzewo)

Makara Julia (Węgorzewo)

Mozyro Julia (Radzieje)

Kluk Hania (Węgorzewo)

Oryńczak Martyna (Britiszek)

Grabowska Alicja (Uszatek )

Wasilewska Zuzanna  (Miś Uszatek)

Marek Alicja (Dlewiska)

Adamowicz Aleksandra (Węgorzewo)

Stodolska Julia (Węgorzewo)

Kozłowska Julia ( Olsztyn)

Satława Ola ( Węgorzewo)

Kinickiewska Zuzanna (Węgorzewo)

Domeła Ola (Puchatek)

Lorkowska Daria (SP Perły)

Koman Oliwia (Węgorzewo)

Sagan Hanna (Puchatek)

 

Kategoria – chłopców r. 2010 i młodsi – 100 m

Kowalski Jakub (Węgorzewo)

Cieślak Jan  (Węgorzewo)

Ciechanowicz Miłosz  (Giżycko)

Olechnowicz Patryk  (Węgorzewo)

Czyżewski Oskar  (Węgorzewo)

Gaiński Krystian  (Węgorzewo)

Zegan Aleksander  („Tygrysek”)

Kurzela Oliwier  (Węgorzewo)

Horbaczewski Patryk  (Kubuś Puchatek)

Stawiarski Karol  (Pozezdrze)

Galiniewski Damian  (Węgorzewo)

Płaczek Antoni  (Giżycko)

Kacprzak Jakub (Warszawa)

Wasilewski Mateusz  (Węgorzewo)

Lichtarowicz Jakub  (Węgorzewo)

Aneszko Jakub  (Węgorzewo)

Kisielewski Gabriel  (Kubuś Puchatek)

Erbetowski Damian  (Kubuś Puchatek)

Oryńczak Hubert  (Jerzykowi)

Wołodźko Łukasz  (Węgorzewo)

Wyla Michał  (Węgorzewo)

Kraszewski Olaf  (Warszawa)

Dobrowolski Stanisław  (Przedszkole nr 310 Warszawa)

Złotorzyński Piotr  (Kubuś Puchatek)

Nowak Zbigniew  (Kubuś Puchatek)

Milinkiewicz Jakub ( „Tygrysek”)

Sobieski Filip (Kętrzyn)

Nikorowski Bartosz  (Miś Uszatek)

Skrypoczka Aleksander  (Węgorzewo)

Paulukanis Oliwia (Węgorzewo)

Syta Nikolas  (Węgorzewo)

Nadoba Amelia  (Stulichy)

Ruciński Szymon  (Miś Uszatek)

Erbatowski Mikołaj  (Miś Uszatek)

Brożewicz Jakub  (Węgorzewo)

Wantuch Tomasz (Britiszek)

Drozd Adam  (Węgorzewo)

Butkiewicz Mateusz  (Węgorzewo)

Olaf Radziwoniuk  („Jesteś”)

Mazurek Natan  (Węgorzewo)

Sulej Franciszek  (Węgorzewo)

Sulej Antoni  (Węgorzewo)

Adamowicz Jakub  (Węgorzewo)

Lachowicz Aleksander (Węgorzewo)

Jarosz Wojciech  (Węgorzewo)

Karwowski Michał  (Kal)

Krisie Stanisław  Grądy (Węgorzewskie)

Korzeniewski Witold  (Olsztyn Jaroty )

Wałuto Tymon (Węgorzewo)

Pasik Wiktor  (Kubuś Puchatek)

Tokarz Gabriel  (Kaczory)

Ottawski Oskar  (Węgorzewo)

Kozłowska Nikola  (Węgorzewo)

Darzynkiewicz Dariusz (Węgorzewo)

Burzyński Gabriel  (Węgorzewo)

Linkiewicz Piotr  (Węgorzewo)

Linkiewicz Aleksander (Węgorzewo)

Jurgielski Piotr (Węgorzewo)

Grzebieniak Kacper  (Białystok)

Słoboda Wiktor (Węgorzewo)

Łoboda Daniel  (Węgorzewo)

Siwek Tomasz  (Węgorzewo)

Serkis Michał  (Kolonia Rybacka)

Pitrasz Dawid  (Węgorzewo)

Udostępnij tę informację znajomym