Aktualności

Program Zdrowie PZU

📁 Aktualność 🕔18.Kwiecień 2014
Program Zdrowie PZU

Zniżka dla uczestników X Półmaratonu Węgorza na Program Zdrowie

Każdy uczestnik X Półmaratonu Węgorza znajdzie w pakiecie startowym kartę od PZU Zdrowie ze specjalnym kodem rabatowym. Kod daje Ci 50 zł na zakup Programu Zdrowie na portalu dla biegaczy pzuzdrowie.pl.

Program Zdrowie obejmuje:

• dostęp do wideochatów z naszymi specjalistami: ortopedą, dietetykiem, fizjoterapeutą, kardiologiem i rehabilitantem. Specjaliści dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 17-21

• możliwość skorzystania z abonamentu medycznego w ramach którego PZU umówi Ci wizytę u lekarzy 16 specjalizacji z gwarancją terminu wizyty – maksymalnie 5 dni. Koszt wizyty w 50% pokrywasz Ty a resztę dofinansuje PZU. Wizyty umawiane są w 360 miastach w Polsce (ponad 1000 placówek medycznych)

• rabat 40% na badania dla biegaczy. Badania są realizowane w wysokiej jakości placówkach przez wykwalifikowanych lekarzy (6 miast w Polsce – Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk)

• dostęp do filmów o bieganiu, w których lekarze opowiadają jak biegać z głową np. jak zapobiegać bólowi stóp

• możliwość korzystania z porad i treningów przygotowanych przez Janusza Wąsowskiego, trenera Yareda Shegumo – zwycięzcy 35. PZU Maratonu Warszawskiego oraz doświadczeń naszych biegających blogerów

Zapraszamy na pzuzdrowie.pl

 

PZUZdrowie_drukA5_ZadbajOSiebie_14032014 ver3-netto

Udostępnij tę informację znajomym