Aktualności

Podziękowania

📁 Aktualność 🕔06.Maj 2014
Podziękowania

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie pragnie podziękować wszystkim instytucjom i osobom, które przyczyniły się i pomogły w organizacji X Półmaratonu Węgorza oraz XVIII Biegów Ulicznych „Mazury Cud Natury”.

Swoje słowa kierujemy ku Patronom Honorowym:

– senatorowi Markowi Konopce

– posłowi Pawłowi Papke

Dziękujemy także sponsorom głównym obu imprez, firmom:
– Biofaktor

– Inex

– PZU Zdrowie,

oraz pozostałym darczyńcom:

– PKO Bank Polski

– Bank Spółdzielczy w Węgorzewie

– Verco Trade sp. z o.o.

– Hotel Ognisty Ptak

– Unisoft

– Dom Książki

– PSS Społem Węgorzewo

– Zakład Usług Komunalnych w Węgorzewie

– Neonet

– Sklep „Świat dziecka”
– Mała Gastronomia „Kurczak z Rożna”
– Pizzeria „Peperoni”
– Bar Mazurski

Cieszymy się, że swój wkład – tradycyjnie już – mieli żołnierze z 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie, którzy uświetnili Biegi ceremoniałem wojskowym związanym ze Świętem Flagi.

Dziękujemy także Lokalnej Grupie Rybackiej „Wielkie Jeziora Mazurskie” za przygotowanie bardzo ciekawej i urozmaiconej imprezy towarzyszącej, jaką były „Mazurskie Spotkania z Wodą, Ryba i Tradycją”; oraz Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie za wydzierżawienie placu pod „polową stołówkę” wraz z jej przygotowaniem i obsługą.

Swą wdzięczność kierujemy do służb, które przyczyniły się do przygotowania i zabezpieczania trasy oraz imprezy na placu Wolności: Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Węgorzewa i Pozezdrza. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom z Liceum Ogólnokształcącego im. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie, którymi kierowała pani Dorota Kamińska i innym osobom, które miały swój wkład w organizację Biegów Majowych 🙂

Mamy nadzieję, że na podobny odzew liczyć będziemy mogli w przyszłym roku 🙂
Jeszcze raz dziękujemy.

Udostępnij tę informację znajomym