Biegi „Mazury Cud Natury”

Biegi „Mazury Cud Natury”

Biegi Dziecięce „Mazury Cud Natury” przeszły już do tradycji Węgorzewa

Z roku na rok powiększa się grono sympatyków biegania, o czym świadczy wciąż rosnąca frekwencja. W ubiegłym roku na starcie stanęło ponad ośmiuset uczestników podzielonych na 20 kategorii według wieku i płci. Dystanse, w zależności od kategorii wiekowej, wynoszą od 100 do 1300 metrów. Początek biegów o godzinie 8:15, ostatni bieg o godzinie 11:20. Pierwsze startują najstarsze kategorie następnie coraz młodsze.

Warunkiem uczestnictwa w biegach dla dzieci jest dokonanie zgłoszenia oraz wypełnienie Oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu z podpisem opiekuna, wyrażającego zgodę na udział w biegu. Zgłoszenia będą przyjmowane na drukach przygotowanych przez organizatora. Termin zgłoszeń upływa w dniu zawodów, najpóźniej na 15 minut przed startem odpowiedniej grupy wiekowej. Udział dziecka w biegach jest bezpłatny! Druki do pobrania: oświadczenie dla uczestnika.
Po dokonaniu procedury zgłoszeniowej, każdy młody biegacz otrzyma pamiątkową koszulkę promującą XXIV Biegi Dziecięce „Mazury Cud Natury” (liczba koszulek ograniczona – 800 szt.).
Tradycyjnie przygotowaliśmy dla młodych biegaczy moc atrakcji i dużo nagród. Wszyscy uczestnicy biegów dziecięcych po zakończeniu biegu otrzymają: pamiątkowy medal, wodę i rogalika. Za miejsca I – VI (w rocznikach od 2000 do 2013) najlepsi otrzymają nagrodę.
W biegach dziecięcych w kategoriach 2014; 2015 i młodsi – dzieci nie będą klasyfikowane, najmłodsi biegacze w tych kategoriach otrzymają upominek rzeczowy (na mecie).

Każde dziecko, które ukończy bieg jest zwycięzcą!!!

Dodatkową atrakcją dla dzieci i młodzieży w godzinach 11:00 – 14:00 będzie Festyn Rekreacyjno – Edukacyjny.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin – kliknij tutaj

Harmonogram biegów – kliknij tutaj

Oświadczenie uczestnika – kliknij tutaj

Udostępnij tę informację znajomym